سوپربرند

شرکت سوپربرند در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با به کارگیری گروهی مجرب آغاز نمود. اکنون با گذشت بیش از یک دهه از فعالیت شرکت توانسته به طیف وسیعی از همکاران گرامی در سرتاسر ایران خدمات عرضه نماید. از آنجا که به اعتقاد مدیریت این شرکت یکی از ارزشمندترین دارایی های هر مجموعه مشتریان آن می باشند لذا احترام متقابل و عرضه خدمات رضایت بخش را همواره در دستور کار قرار داده است. در سال ۱۳۸۶ شرکت گام دیگری در راستای فعالیت خود برداشت و با اتکا به دانش وتجربه ای که در این راه اندوخته بود اقدام به واردات کاغذ دیواری کفپوش و لمینت نمود. با توجه به گسترش سبد کالایی محصولات از همکاران گرامی دعوت می شود برای تجدید دیدار آشنایی بیشتر و همکاری بهتر و نیز به منظور مشاهده محصولات جدید به دفتر مرکزی این شرکت مراجعه نمایند.

superbrand
کاغذ دیواری

وارد کننده و پخش کننده بهترین کاغذ دیواری های خارجی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در طرح و رنگ های متنوع برای مکان های اداری مسکونی و تجاری، قابل شستشو با جنس عالی.

پارکت لمینت

وارد کننده و پخش کننده انواع پارکت لمینت و کفپوش در انواع طرح ها و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب همراه با گارانتی، مناسب مکان های مسکونی، تجاری و اداری.

بازسازی

بازرگانی نصرالهی با سال ها تجربه در زمینه بازسازی و طراحی داخلی آماده پذیرفتن کلیه امور بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی با قیمت مناسب و بهترین و با کیفیت ترین متریال ممکن می باشد.

Globally

Due to one man’s dream, there is now an office of world scale. We are moving into the worldwide market. Not just in Ukraine, but in Germany, Great Britain, USA, United Arab Emirates, Portugal, China and former USSR countries HnK’s designs are recognized

Partners

آلبوم کاغذ دیواری
تماس با ما

سیدخندان، سهروردی شمالی،کوچه مهاجر، پلاک ۳۴، واحد ۷

info@sbwallpaper.com
۰۲۱-۸۸۵۱۲۴۵۲

ساعات تماس
شنبه تا چهارشنبه: ۰۹:۳۰ – ۱۸:۰۰
پنجشنبه: ۹:۳۰ – ۱۴:۰۰