پارکت لمینت

پارکت لمینت ها از ۴ بخش اصلی تشکیل می شوند:

۱- لایه رویی پارکت لمینت که یک لایه ی ضدخش و مقاوم در برابر اشعه UV می باشد. بطوری که در زیر تابش آفتاب از رنگ پریدگی پارکت لمینت جلوگیری کرده و همچنین لایه ضدخش آن باعث مقاومت پارکت لمینت دربرابر خط و خش هنگام برخورد اجسام با آن می شود. برخلاف پارکت ها که در قدیم استفاده می شدند سریع خط و خش می گرفتند و دچار له شدگی می شدند به گونه ای که وقتی اجسام را از روی آنها جابه جا می کردید جای آنها بر روی پارکت قابل مشاهده بود.

۲- لایه دومین که طرح و نقش چوب را به پارکت لمینت می دهد که می تواند دار رنگ های مختلف از جمله استخوانی ، طوسی ، قهوه ای روشن و تیره باشد و همین امر قدرت تصمیم گیری و حق انتخاب شما را میان تنوع زیاد آنها بالا می برد و شما می توانید با خیال راحت طبق سلیقه خود طرح و رنگ موردنظر خود را سفارش دهید.

۳- لایه ی مرکزی پارکت لمینت یا به اصطلاح لایه ی مغزی آن که از HDF ساخته می شود. این لایه در چگاهی های مختلفی ساخته شده که این چگالی های مختلف باعث تغییر درجه سایش پارکت لمینت و مقاومت و طول عمر آن می شود.

۴- لایه ی چهارم که تقریبا می توان گفت از لایه اصلی پارکت لمینت به شمار می رود این لایه باعث بوجود آمدن بالانس در پارکت و جلوگیری از قوس پذیری پارکت لمینت به علت وجود لایه های ۱ و ۲ می شود.

مزایای پارکت لمینت:

۱- مقاومت بالای پارکت لمینت در برابر خراش آن را به انتخاب مناسب برای محل های پر رفت و آمد مانند شرکت ها ، فروشگاها و همچنین منازل و هرجایی که رفت و آمد در آنجا زیاد است کرده است.

۲- هزینه کمتر نسبت به باقی کفپوش ها به طور مثال اگر شما بخواهید کفپوش سنگ را تهیه کنید هم از لحاظ قیمت باید بیشتر از پارکت لمینت هزینه کنید و هم دسترسی به سنگ و پایین بودن طرح و قدرت انتخاب شما را دچار مشکل می کند.

۳- زیبایی بالا و تنوع طرح های مختلف. امروزه با پیشرفت چاپ بر روی پارکت لمینت باعث شده است تنوع طرح و رنگ در این کفپوش زیادتر از کفپوش های دیگر باشد.

۴- نصب سریع و آسان لمینت آن را به انتخابی خوب تبدیل کرده است. درکنارهای پارکت لمینت شیارهایی به اسم کلیک وجود دارد که باعث می شود شما یتوانید به راحتی آنهارا کنار هم نصب کنید بدون دخالت هیچ گونه چسبی به طوری که اگر کفپوش شما سنگ بود و روی آن پارکت لمینت نصب کردبد بتوانید بعد از مدتی بدون هیچ گونه آسیبی به کف و سنگ پارکت لمینت را جدا و جمع کنید.

شما می توانید با خیال راحت به صورت آنلاین بدون صرف هزینه و وقت از آلبوم پارکت لمینت در سایت بازرگانی نصرالهی دیدن کنید و بعد از انتخاب پارکت لمینت مدنظر خود با واحد فروش تماس بگیرید تا محصول برایتان ارسال شود.